تراز لیزری لایکا مدل L2 ساخت کمپانی Leica Geosystems

معرفی

تراز لیزری لایکا L2 ساخت کمپانی Leica Geosystems می باشد که مدت زیادیست به بازار تجهیزات نقشه برداری عرضه می گردد و بخاطر کیفیت بسیار بالای ساخت آن به شدت مورد استقبال کاربران و مهندسین قرار گرفته است. دو خط لیزری منتشر شده از تراز لیزری L2 با توجه به شرایط محیطی تا 30 متر قابل مشاهده هستند. همچنین، اگر بنا به دلایلی امکان مشاهده خط لیزری میسر نباشد، کاربر می تواند از یک دستگاه گیرنده (آشکار ساز) پرتو لیزر تا فاصله 60 متری نیز بهره ببرد. دقت خط های لیزری L2 در فاصله 5 متری دارای خطای 1.5 میلیمتری است. زاویه انتشار پرتو لیزرLeica L2 Laser  حدود 120 درجه می باشد. خط لیزری این محصول بسیار شفاف بوده و با افزایش فاصله شغاهد ضخامت کم این خط لیزری خواهید بود. تراز لیزری حرفه ای لایکا L2 منبع تغذیه تراز لیزری Leica مدل L2 شامل 3 عدد باتری قلمی (AA) است. این دستگاه بسیار سبک وزن بوده و با باتری وزنی حدود 320 گرم خواهد داشت. همچنین، در قسمت زیرین این کالا، رزوه 1/4 اینچی (کوچک) به منظور نصب L2 بر روی سه پایه در نظر گرفته شده است. در بسته بندی تراز لیزری لایکاLeica L2 Laser Levelیک پایه مخصوص مغناطیسی وجود دارد که بسیار کاربردی بوده و با نصب لایکاL2 بر روی آن، می توان در هر مکانی از این تراز لیزری خوش ساخت بهره برد. این پایه مغناطیسی قابلت تغییر شکل و استفاده به صورت یک سه پایه کوچک را نیز دارد که به نوعییک طراحی هوشمنده از طرف کمپانی لایکا ژئوسیستم سوئیس می باشد.

ویژگی های کلیدی محصول

برد پرتو لیزر تا 30 متر (با آشکارساز)

دقت خط لیزری 1.5 میلیمتر در 5 متر

انتشار دو خط لیزری عمود بر هم

دارای پایه آهنربایی کاربردی

دارای سیستم قفل کمپانساتور

 

بررسی اجمالی محصول

تراز لیزری لایکا مدل L2 ساخت کمپانیLeica Geosystems دارای دو خط عمود بر هم با خروجی پرتو لیزر که از گستردگی بالای زاویه انتشار پرتو لیزر برخوردار است و قفل سیستم کمپانساتور جهت محافظت از L2 هنگام حمل و نقل جزو مزایای این تراز لیزری می باشد.

 

نقد و بررسی : تراز لیزری لایکا L2

تراز لیزری لایکا L2 ساخت کمپانی Leica Geosystems می باشد که مدت زیادیست به بازار تجهیزات نقشه برداری عرضه می گردد و بخاطر کیفیت بسیار بالای ساخت آن به شدت مورد استقبال کاربران و مهندسین قرار گرفته است.

دو خط لیزری منتشر شده از تراز لیزری L2 با توجه به شرایط محیطی تا 30 متر قابل مشاهده هستند. همچنین، اگر بنا به دلایلی امکان مشاهده خط لیزری میسر نباشد، کاربر می تواند از یک دستگاه گیرنده (آشکار ساز) پرتو لیزر تا فاصله 60 متری نیز بهره ببرد. دقت خط های لیزری L2 در فاصله 5 متری دارای خطای 1.5 میلیمتری است.

زاویه انتشار پرتو لیزرLeica L2 Laser  حدود 120 درجه می باشد. خط لیزری این محصول بسیار شفاف بوده و با افزایش فاصله شغاهد ضخامت کم این خط لیزری خواهید بود.

تراز لیزری حرفه ای لایکا L2 منبع تغذیه تراز لیزری Leica مدل L2 شامل 3 عدد باتری قلمی (AA) است. این دستگاه بسیار سبک وزن بوده و با باتری وزنی حدود 320 گرم خواهد داشت. همچنین، در قسمت زیرین این کالا، رزوه 1/4 اینچی (کوچک) به منظور نصب L2 بر روی سه پایه در نظر گرفته شده است.

در بسته بندی تراز لیزری لایکاLeica L2 Laser Levelیک پایه مخصوص مغناطیسی وجود دارد که بسیار کاربردی بوده و با نصب لایکاL2 بر روی آن، می توان در هر مکانی از این تراز لیزری خوش ساخت بهره برد. این پایه مغناطیسی قابلت تغییر شکل و استفاده به صورت یک سه پایه کوچک را نیز دارد که به نوعییک طراحی هوشمنده از طرف کمپانی لایکا ژئوسیستم سوئیس می باشد.